górne tło

Tydzień Małżeństwa po raz trzeci w Krakowie

„Tydzień Małżeństwa w Krakowie” jest to projekt społeczny, który przypomina o tym, że o małżeństwo warto dbać oraz inwestować w nie swój czas. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-14 lutego, a skierowane jest zarówno do osób będących w małżeństwie kilka miesięcy, jak i kilka czy kilkadziesiąt lat.

Podczas małżeńskiego tygodnia będzie można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, jak warsztaty fotograficzne, spacer po mieście z przewodnikiem, kurs tańca czy warsztaty masażu. Dodatkowym wydarzeniem będzie organizowana przez Fundację Przestrzeń Dobra ogólnopolska konferencja online dedykowana małżonkom.

Tydzień Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od ponad 20 lat w kilkudziesięciu krajach na całym świecie w tym samym czasie. W Krakowie odbędzie się już po raz trzeci! W czasie dwóch pierwszych krakowskich edycji odbyły się łącznie 22 wydarzenia dedykowane małżeństwom, w których wzięło udział ponad 1480 uczestników.

Informacje o programie oraz zapisy na stronie internetowej tydzienmalzenstwa.pl.