górne tło

„Granie na SZczekanie” – koncert charytatywny dla zwierzaków

Dziś, 29 listopada, o godz. 18.30, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się już po raz 32. koncert „Granie na SZczekanie”. To charytatywna impreza, z której dochód ze sprzedaży biletów, a także z odbywającej się w trakcie koncertu licytacji, zostanie przekazany na rzecz krakowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Prezydent Jacek Majchrowski przekazał na aukcję zestaw z tartanu (szalik, poszetka, krawat, parasol damski oraz męski) z listem o treści: „»Kto jest okrutny do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem«” (Artur Schopenhauer).

Niech wokół nas będzie coraz więcej ludzi dobrych dla naszych czworonogów. Mam nadzieję, że ten dar przekazany na aukcję pomoże zwierzętom w spokojnym życiu. Z serdecznymi podziękowaniami dla nabywcy” – napisał prezydent.

W muzyczną podróż dla krakowskich zwierzaków – podopiecznych schroniska, zabiorą słuchaczy: Viki Gabor, Future Folk, Robert Chojnacki, Andrzej Sikorowski, Ola i Jacek Królik, zespół ASA, Nadia Socha, a także EndoPower, czyli zespół muzykalnych urologów.

Wydarzenie tradycyjnie otworzą Renata Żełobowska-Orzechowska i Mariusz Pędziałek. Koncert i aukcję poprowadzi Łukasz Lech.

Organizatorami koncertu są Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Łukasz Lech. Patronatem honorowym wydarzenie objęli prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, honorowy duszpasterz artystów ks. infułat Jerzy Bryła oraz duszpasterz artystów Archidiecezji Krakowskiej ks. dr Dariusz Guziak.

Bilety do nabycia w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego, w biurze KTOZ na ul. Floriańskiej 53 lub na stronie internetowej teatrwkrakowie.pl. Więcej o wydarzeniu na Facebooku.