górne tło

Ruszyła 11. edycja Life Science Open Space

22 listopada rozpoczęła się 11. edycja wydarzenia, którego celem jest promocja i wsparcie w nawiązywaniu współpracy w rozwijaniu i realizacji innowacyjnych przedsięwzięć i kreowaniu rozwiązań służących poprawie zdrowia i jakości życia.

Organizatorem Life Science Open Space jest Klaster Life Science Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Wydarzenie odbędzie się online. Uczestników czekają cztery dni wypełnione krótkimi prezentacjami ofert współpracy oraz panelami dyskusyjnymi ekspertów, naukowców i przedstawicieli branży.

Program LSOS obejmuje pięć obszarów tematycznych:

oraz trzy sesje biznesowe:

Dodatkowo do 3 grudnia, zarejestrowani uczestnicy mają do dyspozycji narzędzia pozwalające na umawianie indywidualnych spotkań b2b, a przez całe 365 dni – mogą prezentować swoją ofertę na Giełdzie/Marketplace.

Life Science Open Space adresowane jest do osób, które działają na rzecz zdrowia i jakości życia, reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów. Głównym partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się tutaj.

Z kodem: LSOSWKRAKOWIE rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań związanych z uczestnictwem w LSOS organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny: 789 191 963.

Life Science Open Space – The Open Innovation Forum 2021 to wydarzenie, które od lat związane z Krakowem, które na stałe wpisało się już w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży life science.

Więcej informacji na stronie Life Science Open Space.