górne tło

Wirtualne Targi Pracy AGH

Centrum Karier AGH zaprasza do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy AGH. Wydarzenie, które odbywa się w dniach 16–18 listopada w formule wirtualnej, obejmuje warsztaty i prezentacje tematyczne, rozmowy z przedstawicielami aż 60 firm, dostęp do ofert pracy oraz konsultacje CV.

Targi Pracy AGH to dla studentów i absolwentów AGH, oraz innych krakowskich uczelni, szansa na rozwój zawodowy, a dla pracodawców – możliwość rekrutacji dobrze wykształconej kadry. Organizatorzy, niezależnie od obecnie istniejących ograniczeń, umożliwiają bezpośredni kontakt pomiędzy kandydatami, a pracodawcami.

Aby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu, należy się zarejestrować. Rejestracja zapewni dostęp do platformy, dzięki której uczestnicy mogą m.in. uczestniczyć w prezentacjach i warsztatach oraz kontaktować się z wystawcami.

Uczestnicy Wirtualnych Targów Pracy mogą w trakcie wydarzenia zapoznać się z ofertą i specyfiką pracy w ponad 60 różnych firmach, reprezentujących branże inżynierskie, ekonomiczne, czy te związane z pracą w sektorze publicznym.

Odwiedzający targi pracy mogą skorzystać z konsultacji CV oraz porad prawnych. Ponadto pracodawcy przygotowali szereg prezentacji i warsztatów tematycznych. „Jak zbudować profesjonalny profil w social mediach i otrzymywać interesujące oferty?”, „Ilu inżynierów potrzeba, żeby… zaprojektować silnik lotniczy?”, „Dlaczego brakuje nowych samochodów?” – to tylko niektóre z kilkudziesięciu spotkań, w których mogą wziąć udział studenci oraz absolwenci AGH oraz pozostałych krakowskich uczelni.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, wystawców oraz możliwość rejestracji dostępne są tutaj.