górne tło

Odwołanie koncertów Festiwalu Muzyki Filmowej

Z przykrością informujemy, że organizatorzy Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie – wydarzenia odbywającego się w ramach Kraków Culture Summer, podjęli decyzję o odwołaniu dwóch koncertów: „FMF4Kids: Agi Bagi” oraz „The best of John Barry” w niedzielę, 29 sierpnia, w pierwotnie planowanej formule.

Jednoznacznie wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów deszczu oraz silnego wiatru zmusiło nas do odwołania wydarzeń odbywających się w ramach finału Kraków Culture Summer w niedzielę, 29 sierpnia, czyli dwóch koncertów FMF oraz towarzyszącej im Strefy Gastro Pikniku Krakowskiego.

Przez wzgląd na bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz pracowników obsługujących wydarzenia, podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertów i aktywności w parku im. Henryka Jordana w Krakowie i przeniesieniu ich do Centrum Kongresowego ICE Kraków na inny termin. O nowym terminie koncertów poinformujemy wkrótce w osobnym komunikacie.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo publiczności, osób pracujących przy organizacji koncertów oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Prognozowane opady uniemożliwiają nam przygotowanie zaplecza technicznego oraz przeprowadzenie prób. Odwołanie wydarzeń było trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Bilety zakupione na oba koncerty tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie: „FMF4Kids: Agi Bagi” oraz „The best of John Barry” zachowują ważność na nowy termin, o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

Jednocześnie przekazujemy informację o możliwości zwrotu zakupionych biletów. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: kontakt@kbfbilety.krakow.pl.