górne tło

#KrakówSzczepi w ten weekend

Trwa wakacyjna akcja szczepień! Wszyscy chętni dorośli posiadający e-skierowanie mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. W niedzielę, 29 sierpnia mobilne jednostki szczepień będzie można znaleźć w klubie sportowym Nadwiślan przy ul. Koletek 20, a także w parku Jordana.

Przypomnijmy, że w akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe, posiadające e-skierowanie. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonują wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przechodzi standardową kwalifikację.

#KrakówSzczepi autobusy_sierpień

Mobilne jednostki szczepień są organizowane dla przyspieszenia procesu szczepień krakowian i prowadzone są na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie.

Akcja #KrakówSzczepi trwa do końca wakacji – można się zaszczepić w wyznaczonych terminach i punktach na mapie Krakowa, w tym w specjalnie ustawionych namiotach oraz w dostosowanych do realizacji szczepień elektrycznych autobusach MPK SA.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zaszczepili, do skorzystania z dodatkowej oferty w ramach akcji #KrakówSzczepi.

#KrakówSzczepi namioty_sierpień