górne tło

Trenuj w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zachęca do udziału w akcji „Trenuj w Krakowie”.  W programie – trening nordic walking, biegi oraz zajęcia dla dzieci. Aktywności nie będą ukierunkowane na rywalizację sportową, a raczej na zdrowie i sprawność fizyczną. Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy.

W sobotę, 1 maja, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA przy ul. Kolnej 2 odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Chodźże z nami! Trening nordic walking”. Dzień później, 2 maja, na stadionie lekkoatletycznym Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód na os. Szkolnym 39, odbyły się zajęcia z cyklu ,,Biegaj w Krakowie”, a na boisku w kompleksie sportowym KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39 zorganizowano treningi dla dzieci, pod hasłem „Dzieciaki na start”.

W związku z wprowadzonym rozporządzeniem dotyczącym zmian w obostrzeniach epidemicznych i możliwością uprawiania sportu w obiektach sportowych do 50 osób, postanowiono zwiększyć limity uczestników na wszystkie zajęcia organizowane w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”. 

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy.

Chodźże z nami po Krakowie!  

Spotkania odbywają się w co drugą sobotę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację, kadrę trenerską można sprawdzić na stronie ZIS.

 

Rozbiegaj z nami Kraków!

Spotkania odbywają się w każdą niedzielę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację, kadrę trenerską można sprawdzić na stronie ZIS.

Dzieciaki na start!  

Spotkania odbywają się w co drugą niedzielę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację i kadrę trenerską można sprawdzić na stronie ZIS.

UWAGA! O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z AZS AWF Kraków Masters.

Ciekawostki