górne tło

Konferencja Life Science Open Space Online Week

Od 23 do 27 listopada odbywał się Live Science Open Space Online Week. To wydarzanie i platforma współpracy otwarta dla projektów, pomysłów i szans, których celem było zastosowanie wiedzy, technologii i zdolności dla rozwiązania problemów dotyczących naszego zdrowia i jakości życia.

Life Science Open Space to unikalne wydarzenie, na którym w jednym miejscu i czasie spotykali się naukowcy, przedsiębiorcy, lekarze i urzędnicy w celu nawiązania współpracy i uzyskania wymiernych efektów. W roku pod znakiem COVID-19 impreza miała szczególne znaczenie i odbywała się online.

LSOS to platforma dla osób otwartych na współpracę, szukających partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach - od nowych technologii medycznych, farmacji i kosmetyki po technologie żywnościowe i środowiskowe oraz od nauki poprzez finanse do biznesu.

Pandemia COVID-19 stworzyła zagrożenie, ale jednocześnie pokazała nowe potrzeby i możliwości współpracy dla poprawy naszego zdrowia i jakości życia. Dlatego Life Science Open Space była nie tylko wydarzeniem, ale stała się również realną platformą trwałej współpracy, w tym również w zakresie walki z pandemią COVID-19 i jej skutkami.

Szczegóły na stronie internetowej lsos.info.