górne tło

Hokeiści Cracovii w kampanii „Połączmy się na sport(n)owo”

W kampanię „Połączmy się na sport(n)owo” włączyli się również hokeiści Comarch Cracovii. – Pandemia mocno zahamowała nasze marzenia. Nie poddaliśmy się jednak, bo wierzyliśmy, że znów się wszyscy spotkamy – opowiada Łukasz Kamiński, napastnik krakowskiej drużyny, która 18 września rozegrała pierwsze „domowe” spotkanie w nowym sezonie na lodowisku przy ul. Siedleckiego.

Zawodnik opowiada o swojej drodze na najwyższy szczebel rozgrywek hokeja w Polsce. Mówi też o zahamowaniu marzeń przez pandemię koronawirusa, przerwaniu rozgrywek, braku możliwości rywalizacji, wierze we wznowienie treningów i meczów, odczuciach z tym związanych. Apeluje o odpowiedzialność i respektowanie zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Hokeista opowiada także o miłości do sportu i aktywności fizycznej.

 

Wracamy do sportowej rzeczywistości, która jest zupełnie inna niż ta, którą znaliśmy dotychczas. Wchodzimy do niej z #RóżnymiMotywacjami, pamiętając o tym, że mamy #WspólnyCel – #JednąPrzyszłość! Mamy nadzieję, że „Połączmy się na sport(n)owo” i w nieodległym czasie będziemy mogli powiedzieć #FiniszujMYrazem!