górne tło

Pożegnanie lata pod TAURON Areną Kraków

Przed nami kolejny dzień w Arena Garden Street Food Market przy TAURON Arenie Kraków. Na krakowian czekają otwarcie Coffee Garden w Małej Hali, otwarcie strefy gastronomicznej oraz lekcja salsy.

Harmonogram na najbliższe dni:

poniedziałek, 21 września

 Wstęp na wszystkie atrakcje Areny Garden jest bezpłatny.

Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in.  frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny na stronie areny oraz na terenie strefy.

Więcej informacji: www.tauronarenakrakow.pl, www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/