górne tło

Wygraj najnowszy thriller Alex Kavy!

Francine "Frankie" Russo jest zirytowana, kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę. Jest tak zła, że ledwo zwraca uwagę, gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera, widzą Frankie – wiedzą, jak wygląda, kim jest, gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne – przyjdą po nią. Tak zaczyna się najnowszy thriller autorstwa Alex Kavy - "Złowrogie niebo".

Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda – bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.

Z prześladowcami na karku, Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia, że jedzie prosto w kierunku monstrualnego tornada szalejącego nad Alabamą.

KONKURS

Macie szansę wygrać najnowszą książkę Alex Kavy. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:  "Złowrogie niebo" jest częścią serii książek - której serii i którą częścią? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 14 sierpnia do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru w redakcji. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.