górne tło

Seniorze – wybierz się na spacer po Krakowie!

Muzeum Schindlera, Collegium Maius, dawna Państwowa Fabryka Cygar i Wyrobów Tytoniowych – ciekawe miejsca i związane z nimi historie będzie można odwiedzić i poznać razem z Centrum Aktywności Seniora Pracownia Kulturalna, które starszych krakowian zaprasza na bezpłatne spacery edukacyjne.

Spacery edukacyjne organizowane przez Centrum Aktywności Seniora Pracowania Kulturalna są przeznaczone dla mieszkańców Krakowa, którzy ukończyli 60 lat. Spotkania są bezpłatne, trwają od 1 do 2 godzin.

– Kraków to historyczne serce Polski, nieodłącznie związane z dziejami naszego kraju. Miasto, którego duch przyciągał i wciąż przyciąga jak magnes. Jak to się dzieje? Odkryjcie to razem z nami! Zapraszamy na spacery po wciąż nieodkrytym Krakowie! Zajęcia prowadzą animatorzy, podróżnicy, przewodnicy – zachęcają seniorów organizatorzy przedsięwzięcia.

Program spacerów na najbliższe dni przedstawia się następująco:

Chętnych do udziału w spacerach prosimy rezerwację miejsca i kontakt z Pracownią Kulturalną – e-mail: biuro@pracowniakulturalna.pl, tel. 784 545 453. Zapraszamy!

Przypominamy, że informacje o inicjatywach przygotowanych z myślą o krakowskich seniorach można śledzić na miejskiej stronie internetowej Kraków Dla Seniora.