górne tło

Arena Garden – nowe atrakcje czekają na krakowian!

Śniadania na trawie, zwiedzanie hali, pokaz cyrkowy oraz animacje dla dzieci – to atrakcje, które czekają na krakowian dziś w Arena Garden, strefie, która działa przy TAURON Arenie Kraków. 

Sprawdź najnowszy program wydarzeń w Arenie Garden! Otwarcie strefy o godz. 12.00. Wstęp wolny. 

2 sierpnia (niedziela)

godz. 10.00-12.30 – śniadanie na trawie w Arena Garden. Szczegóły są dostępne tutaj

godz. 12.00-17.00 – animacje z Dori’s Event – Animacje & Warsztaty dla dzieci w strefie FRUGO

godz. 17.00 – pokaz cyrkowy, w wykonaniu PatKot – instruktor cyrkowy, szczudlarz, klaun i performer

Codziennie na parkingu TAURON Areny Kraków, od strony Parku Lotników Polskich, działa strefa dmuchańców ze zjeżdżalnią gigant, poduchami do skakania i eurobungee. Dodatkowe informacje są dostępne tutaj

Arena Garden Street Food Market

Strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in.  frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach.

***

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.