górne tło

Arena Garden - wakacje pełne atrakcji

W tym tygodniu, w programie m.in. stand-up Jacka „Dżej Dżej” Jędrzejaka, utwory Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Daniela Cebuli-Orynicza oraz pokaz iluzjonisty.

Arena Garden to przestrzeń przygotowana z myślą o mieszkańcach Krakowa, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu w ciekawym miejscu z rodziną i przyjaciółmi.

To strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in. frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach. W tym tygodniu pojawią się m.in. food trucki z kuchnią meksykańską, japońską oraz klasycznymi pierogami.

Otwarcie strefy gastronomicznej - od czwartku do niedzieli od godz. 12.00.

HARMONOGRAM:

 

9 lipca (czwartek)

10 lipca (piątek)

11 lipca (sobota)

12 lipca (niedziela)

Więcej informacji: tauronarenakrakow.plfacebook.com/ArenaGardenKrakow oraz instagram.com/arena_garden