górne tło

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa w Krakowie

W dniach 7–14 lutego po raz pierwszy w Krakowie organizowane są obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Biorąc udział w tym wydarzeniu małżonkowie będą mieli okazję wzmocnić swój związek, odbudować relacje i ożywić swe uczucia.

Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych propozycji, w tym konferencje na temat małżeńskich potrzeb, wrażliwości, intymności małżeńskiej i relacji z teściami; warsztaty z komunikacji małżeńskiej i masażu relaksacyjnego; tematyczną randkę małżeńską; oprowadzanie po muzeum czy kurs tańca.

Obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa mają swój rodowód w Wielkiej Brytanii, gdzie po raz pierwszy zostały zorganizowane w 1997 roku. Dziś są one organizowane równolegle w 22 krajach na całym świecie. W Polsce po raz pierwszy tydzień został zorganizowany w 2015 roku w Gdańsku, a w tym roku po raz pierwszy odbywa się także w Krakowie.

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to inicjatywa adresowana do małżeństw, bez względu na staż, które chcą przez te kilka dni skupić się na sobie i swoim związku oraz twórczo spędzić wspólny czas.

Zapisy na poszczególne wydarzenia i szczegółowe informacje dostępne są na stronie Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa.