górne tło

Obiekty sportowe - informacje dla weteranów

Obiekty sportowe na terenie Krakowa, będące w zarządzie Zarządu Infrastruktury Sportowej, z których - zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o weteranach działań poza granicami państwa – bezpłatnie mogą korzystać weterani i weterani poszkodowani.

Fundacja Centrum Inicjatyw Sportowych / Klub Sportowy Cracovia 1906 (Kärcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych)

al. Ferdynanda Focha 40

Klub Sportowy Bronowianka

ul. Zarzecze 124

Klub Sportowy Clepardia

ul. Augsta Fieldorfa-Nila 5

Klub Sportowy Grzegórzecki

ul. Marii i Bolesława Wysłouchów 34

Klub Sportowy Korona

ul. Kalwaryjska 9-15

Klub Sportowy Orzeł Piaski Wielkie

ul. Niebieska 15

Klub Sportowy Prądniczanka

ul. Andrzeja Boboli 5

Klub Sportowy Prądniczanka

ul. Jakuba Majora 12a

Klub Sportowy Wanda

ul. Odmogile 1b/ul. Bulwarowa

Klub Żeglarski Horn

ul. Kozia 20

Kolejowy Klub Wodny 1929

ul. Księcia Józefa 24a

Krakowski Klub Kajakowy

ul. Kolna 2

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy

al. Powstania Warszawskiego 6

ul. F. Nullo 23

os. Kolorowe 29b

ul. Marii i Bolesława Wysłouchów 34a

Stowarzyszenie Nowy Hutnik 2010

ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4b

Stowarzyszenie Siemacha - Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta

ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6

Stowarzyszenie Siemacha - Centrum Rozwoju Com-Com Zone Prokocim

ul. Jana Kurczaba 29

Wojskowy Klub Sportowy Wawel

ul. Podchorążych 3

Obiekty sportowe przy samorządowych szkołach i placówkach oświatowych, nadzorowane przez Wydział Edukacji UMK.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 

ul. Złoty Róg

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

ul. Wilhelma Wilka Wyrwińskiego

Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego

os. Handlowe

Zespół Szkół Zawodowych Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. prof. Walerego Goetla

ul. Brzozowa

VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 

ul. Wąska

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego

os. Wysokie

Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku 

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Tadeusza Kościuszki

ul. Komandosów

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Henryka Sienkiewicza 

ul. Mazowiecka

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 

ul. Wacława Popławskiego

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 im. prof. Juliana Aleksandrowicza 

ul. Strąkowa

Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 im. Henryka Sienkiewicza 

os. Osiedle Na Stoku

 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego

ul. Jana Sobieskiego

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki W Krakowie

ul. Krzemionki

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

ul. Józefa Chełmońskiego

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"

ul. Władysława Stanisława Reymonta

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka

ul. Grochowa

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. "Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych"

ul. Spadochroniarzy

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

ul. Ludwika Rydygiera

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego

os. Spółdzielcze

Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 im. Kazimierza Górskiego 

al. gen. Jana Skrzyneckiego

Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 im. gen. Władysława Sikorskiego 

os. Szkolne

Zespół Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego

ul. Cechowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13

ul. Kazimierza Odnowiciela

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 18 

ul. Senatorska

XXX Liceum Ogólnokształcące im. św Brata Alberta - Adama Chmielowskiego 

os. Osiedle Dywizjonu 303

Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego

ul. Ułanów

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego

pl. Na Groblach