górne tło

Nowy Klub Rodziców przy ul. Kurczaba 2 zaprasza za zajęcia

data: poniedziałęk, 18 lutego

godzina: 12.00

miejsce: Klub Rodziców, ul. Kurczaba 2

Zapraszam na zwiedzanie nowego Klubu Rodziców z dziećmi do lat 3, prowadzonego przez Fundację Polekont – Istota Przywiązania przy ul. Kurczaba 2, które odbędzie się w poniedziałek, 18 lutego o godzinie 12.00. W wydarzeniu weźmie udział prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

W godz. 12.00 – 13.00 będą odbywały się zajęcia dla dzieci i rodziców: „Zabawki inspirowane metodą Montessori”. Na warsztatach dzieci wspólnie z rodzicami poznają zabawki inspirowane metodą Montessori. Zajęcia są także inspiracją dla rodziców do tego, jak stworzyć dzieciom środowisko przyjazne do rozwoju.

Kluby Rodziców są miejscami spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3 oraz osób oczekujących na potomstwo. Są to miejsca, w których rodzice mogą podzielić się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz tworzyć nieformalne grupy wsparcia.  Kluby realizują swoje zadania poprzez organizację bezpłatnych spotkań ze specjalistami, zajęć rozwojowych dla dzieci oraz warsztatów i zajęć edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych.

Monika Chylaszek

rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Krakowa

Wydział Komunikacji Społecznej