górne tło

Zajęcia sportowo-rekreacyjne w dzielnicy XI Podgórze Duchackie

Przez cały miesiąc, od 1 do 30 sierpnia, wszystkie chętne dzieci zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne, w ramach akcji „Lato w Mieście”, tym razem w dzielnicy XI Podgórze Duchackie.

Organizator Klub Sportowy „Orzeł” Piaski Wielkie zaprasza na zajęcia, które prowadzone będą w obiektach klubu sportowego, przy ul. Niebieskiej w Krakowie.

Projekt „Organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży – Lato w mieście” zapewnia uatrakcyjnienie czasu wolnego podczas wakacji dzieciom i młodzieży z Dzielnicy XI Podgórze Duchackie. W ramach organizowanych zajęć ogólnosportowych przewiduje się naukę gry w piłkę nożną, siatkówkę, futsal i badmintona. W przypadku złej pogody dzieci będą miały zapewnione zajęcia na hali sportowej. Organizowane będą różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy. Wyróżniający się i chętni zostaną zaproszeni do uczestnictwa w całorocznych szkółkach i sekcjach klubowych.

Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miejską Kraków w ramach otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2018 zadań własnych Gminy Miejskiej Kraków w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.