górne tło

Nowy punkt konsultacyjny w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy

Od wtorku, 26 czerwca, osoby odwiedzające Punkt Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa przy ul. Wielickiej 28a mają kolejną możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca w godz. 10-14 trenerzy Fundacji Tax Care, Inicjatywy Wspierania Przedsiębiorczości udzielać będą bezpłatnych informacji i porad w zakresie:

Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców, jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu.

Przypomnijmy, że od połowy 2014 r. w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy funkcjonują także trzy inne stanowiska konsultacyjno-doradcze:

Ponadto w maju została uruchomiona nowa multimedialna odsłona funkcjonującej dotychczas strony internetowej Punktu Obsługi Przedsiębiorcy, a na niej pionierskie w skali Urzędu rozwiązanie, tj. „Wirtualny urzędnik”. Jest to innowacyjne narzędzie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, pozwalające na intuicyjne wyszukiwanie informacji z zakresu obsługi przedsiębiorcy, w tym zakładania własnej działalności gospodarczej. 

Z anonimowej ankiety badania satysfakcji klienta wynika, że ponad 90 proc. przedsiębiorców jest zadowolonych z informacji uzyskiwanych w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.