górne tło

„Family Run”, czyli rodzinne bieganie na Błoniach

Już po raz czwarty Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza na rodzinne święto biegania „Family Run” na krakowskie Błonia. W trakcie biegowych zmagań, które odbędą się w niedzielę 27 maja, będzie można również uczestniczyć w grach i zabawach.

W tym roku dzieci pobiegną w czterech kategoriach wiekowych na czterech dystansach: 300 m, 800 m, 1600 m i 2500 m. Rodzice będą musieli pokonać 2500 m, a dla chętnych przygotowano bieg na 5000 m. Na zakończenie imprezy odbędzie się także „Bieg boso”, który na starcie każdej z poprzednich edycji gromadził ponad 100 osób.

Biegi odbędą się na Błoniach w rejonie Cichego Kącika. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościową koszulkę, a na mecie będzie na nich czekał pamiątkowy medal. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody.

Ponadto organizatorzy planują rozgrywki szachowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników poprzednich edycji. Zaplanowana jest także gra terenowa dla całych rodzin, chcących połączyć wysiłek fizyczny z umysłowym.

Szczegóły i zapisy na stronie internetowej KSOS.

Family run 2018