górne tło

Klaster LifeScience Kraków zaprasza na nowy cykl spotkań

Dlaczego start-upy w sektorze life science nie wyrastają jak grzyby po deszczu, nawet gdy mówimy o deszczu pieniędzy? Wśród różnych sektorów biznesu, to life science postrzegane jest jako sektor o najwyższym potencjale generowania zysku. Wpływ na to ma wiele czynników i wynikających z nich problemów, o których będziemy chcieli mówić i rozwiązywać w ramach spotkań Life Science StartUp Scena, rozpoczynających się już w środę, 14 marca.

Celem tych spotkań jest wsparcie przedsięwzięć biznesowych na wczesnym etapie ich rozwoju, poprzez dostarczenie potrzebnej wiedzy, kontaktów, narzędzi i być może również pomysłów, czy wyzwań. Chcemy też wpłynąć na postawy i zachowania, aby dzięki nowemu podejściu zwiększyć konkurencyjność i szanse na przetrwanie i rozwój.

Spotkanie w marcu poświęcone zostanie omówieniu najważniejszych czynników sukcesu – life science business startup essentials – bez których całe przedsięwzięcie się (raczej) nie uda:

… o tych i o wielu innych tematach musisz wiedzieć, a i tak biznes, który uda ci się rozwinąć może być zupełnie inny, niż twoje dzisiejsze o nim wyobrażenie. Taka jest właśnie natura start-upów i o tej naturze trzeba po prostu wiedzieć.

Klaster LifeScience Kraków zaprasza w środę, 14 marca, w godz. 16.00 – 18.00, do lokalu Kolanko Nr. 6 na Kazimierzu.

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza.

Life Science StartUp Scena