górne tło

Drugie Śniadanie Klastra LifeScience Kraków

Klaster LifeScience Kraków zaprasza na „Drugie Śniadania Klastra LifeScience”, czyli spotkanie przy nakrytym stole, podczas którego prezentowane i omawiane są przez ekspertów tematy ważne z punktu widzenia działalności technologicznej, innowacyjnej, operacyjnej i rozwojowej firm i instytucji związanych z sektorem life science. Uczestnikami będą osoby decyzyjne – dyrektorzy, prezesi oraz inne osoby na kierowniczych lub eksperckich stanowiskach, reprezentujące głównie Partnerów Klastra LifeScience Kraków, jak również inne instytucje i firmy technologiczne z Małopolski. Spotkanie odbędzie się 23 lutego o godz. 09:30 w hotelu Park Inn by Radisson Krakow na ul. Monte Cassino 2.

Tematem najbliższego śniadania będą nowe rozwiązania podatkowe związane z komercjalizacją B+R. Podczas jego trwania przybliżone zostaną najważniejsze zasady oraz ryzyka podatkowe występujące w trakcie całego procesu komercjalizacji wyników prac B+R, m.in.

Program spotkania: 

Zasady i koszty udziału: W spotkaniach mogą brać udział partnerzy Klastra LifeScience (maksymalnie 2 osoby / partnera), jak również przedstawiciele innych instytucji zainteresowanych tematem i kontaktami. Koszty udziału w śniadaniu jednej osoby następujące:     

Rejestracja odbywa się za pomocą formularza: 1702drugiesniadanieklastra.konfeo.com/pl/groups

Więcej informacji na stronie internetowej: lifescience.pl/events/drugie-sniadania-klastra-lifescience-krakow-nowe-rozwiazania-podatkowe-zwiazane-komercjalizacja-br/