górne tło

Wylicytuj lokal

Zarząd Budynków Komunalnych przeprowadza aukcje, podczas  których można wylicytować atrakcyjnie położone lokale pod działalność gospodarczą. Kolejna okazja do wynajęcia lokalu w drodze licytacji będzie 30 lipca.

W ofercie ZBK znajdują się lokale użytkowe położone zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w innych częściach Krakowa, m.in. w Nowej Hucie. Są to zarówno lokale o charakterze typowo handlowym - położone w głównych ciągach handlowych, lokale, które mogą być przeznaczone na biura - położone na piętrach oraz lokale typowo usługowe.

W  centrum można wynająć lokal m.in. przy ul. Długiej, ul. Izaaka, ul. Czarnowiejskiej, ul. Kalwaryjskiej czy w Rynku Głównym.

Lokale w Nowej Hucie położone są m.in. na os. Stalowym, os. Teatralnym, os. Górali, os. Handlowym, czy os. Uroczym.

Ceną wywoławczą do licytacji czynszu za 1 m2 pow. użytkowej lokalu będzie stawka najwyższa ze zgłoszonych w ofercie na dany lokal użytkowy, przy czym deklarowana stawka nie może wynieść mniej niż kwota określona w regulaminie aukcji. Minimalna kwota przewidziana regulaminem uzależniona jest od rodzaju deklarowanej działalności i strefy miasta, w której znajduje się dany lokal.

Aukcja rozpocznie się  30 lipca 2010 r. o godz. 1000 w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, os. Złotej Jesieni 14 (sala konferencyjna – III piętro).Warunkiem udziału w aukcji jest złożenie oferty oraz dokonanie wpłaty wadium  do 29 lipca do godz. 930.

Informacji dotyczących zasad przeprowadzenia aukcji udziela Referat Lokali Użytkowych i Fortów Zarządu Budynków Komunalnych, pod numerem telefonu 12616-6154, 12616-6155.

Więcej informacji znajduje się pod adresem internetowym www.zbk.krakow.pl (KS)