Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza jeszcze dzisiaj, w poniedziałek, 28 lutego na ostatni dzień ślizgawki w tym sezonie. Darmowe wejście na lodowisko będzie możliwe od 12.00 do 19.00.
Mobilne lodowisko o powierzchni 800 m2 powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa i wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Zlokalizowane jest na skwerze przed budynkiem NCK, tuż obok Placu Centralnego. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu stanowi doskonały pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu dla całych rodzin oraz przeprowadzania zajęć z wychowania fizycznego dla okolicznych szkół podstawowych i liceów.
Szczegółowe informacje: nck.krakow.pl/lodowisko