górne tło

Ostatni miesiąc spacerów z „Przyjacielem Krakowa”

Rozpoczyna się ostatni miesiąc akcji „Zdobywamy Odznakę Przyjaciela Krakowa”. Już w ten weekend czekają cztery spacery i wykład, organizowane przez Koło Grodzkie PTTK. Udział jest bezpłatny.

Sobota, 5 marca:

Niedziela, 6 marca:

Z uwagi na aktualną sytuację, w celu zapewnienia odpowiedniej obsady przewodnickiej (zapewnienia małych grup), Koło Grodzkie PTTK zachęca do wcześniejszego zgłoszenia zamiaru udziału w wybranych trasach za pośrednictwem formularza online.

Organizatorzy informują również, że podczas spacerów wszystkich uczestników obowiązują aktualne zasady i ograniczenia sanitarne.

Szczegółowe informacje o akcji, program na cały miesiąc i regulamin zdobywania odznaki można uzyskać na stronie internetowej kologrodzkie.pl.