W poniedziałek, 18 maja w godz. 11-16 przy pomniku Józefa Kałuży przed stadionie Cracovii odbędzie się akcja krwiodawstwa.
Krew dla potrzebujących będzie można oddać w ambulansie do poboru krwi. Do oddania krwi potrzebny jest dokument tożsamości oraz dobry stan zdrowia. Organizatorzy proszą o obowiązkowe posiadanie maseczki i rękawiczek. Krew zebrana podczas zbiórki będzie przekazana do szpitali.
Organizatorem akcji jest Zarząd Pierwszego Klubu Honorowych Dawców Krwi Cracovia Pasy.
Cykliczne akcje prowadzone przez klub krwiodawców Cracovii są dedykowane największemu kibicowi Cracovii Janowi Pawłowi II. 18 maja przypada 100. rocznica urodzin papieża.