górne tło

Znasz numery swoich przyjaciół?

Tym, którzy nie pamiętają, przypominamy telefony przyjaciół, którzy mogą uratować życie: 998 i 112. W poniedziałek (21 maja) o godz. 19:00 w Hali RS „Wisła” przy ul. Reymonta 22 w ramach programu pt.  ”Numery Twoich Przyjaciół 998 -112” odbędzie się seminarium dotyczące  bezpieczeństwa, ochrony życia i mienia. W programie wydarzenia zaplanowano koncert zespołu Lady Pank oraz występ Jerzego Kryszaka.

„Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112” to ogólnopolski program edukacyjno – prewencyjny, którego głównym zadaniem jest poprawa szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Podczas imprezy organizowanej w ramach programu, organizatorzy chcą uświadomić o istniejących zagrożeniach, nauczyć jak postępować aby je zminimalizować

i jak zachować się gdy  dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia.  Pokażą także jak szybko i skutecznie powiadomić służby ratownicze.

W programie wydarzenia zaplanowano występy gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej: koncert Zespołu Lady Pank oraz show Jerzego Kryszaka.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego oraz Ośrodek Organizacji Szkolenia Zawodowego „PARAM”.(KS)