Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica XVI Bieńczyce

XVI

Budowa Infrastruktury Sanitarnej – spotkanie w dzielnicy Bieńczyce

2023-06-05

We wtorek, 13 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się kolejne ze spotkań, które dotyczy programu Budowy Infrastruktury Sanitarnej (BIS). Andrzej Kulig – zastępca prezydenta Krakowa, Wodociągi Miasta Krakowa oraz Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce zapraszają mieszkańców na dyskusję do siedziby Hufiec ZHP Kraków-Nowa Huta przy ul. Kaczeńcowej 7.

XVI

Rodzinny piknik „Sport i muzyka”

2023-05-31

Już jutro, 3 czerwca, od godz. 14.00 na Plantach Bieńczyckich przy LO Sióstr Salezjanek, odbędzie się piknik rodzinny, którego motywem przewodnim będzie sport i muzyka. W programie wiele atrakcji, w tym m.in.: koncerty oraz gry i zabawy dla najmłodszych.

XVI

W Bieńczycach powstanie baśniowy ogródek

2023-05-19

Zarząd Zieleni Miejskiej ogłosił przetarg na modernizację ogródka jordanowskiego na os. Jagiellońskim 37. Pojawią się nowe urządzenia zabawowe oraz sportowe, powstanie ścieżka piesza oraz strefa relaksu z nawierzchnią żwirową, małą architekturą i nasadzeniami zieleni. Projekt zakłada również demontaż wybranych urządzeń zabawowych i komunalnych zlokalizowanych obecnie na terenie ogródka.

Budowa S7: zmiany na ul. Petőfiego i Nowolipki

2023-05-17

22 maja zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ulicach Sándora Petőfiego i Nowolipki. Są one związane z budową drogi ekspresowej S7 Kraków – Widoma i planowaną przebudową sieci wodociągowej.

XVI

Bezpłatne zajęcia dla dzieci z edukacji ekologicznej

2023-05-15

Fundacja Dzika Klinika – Centrum pomocy dla dzikich zwierząt, zaprasza szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, przedszkola, domy kultury z Krakowa i okolic do wzięcia udziału w nieodpłatnych zajęciach na temat dzikich zwierząt w mieście. Zajęcia odbędą się w ramach projektu edukacji ekologicznej „Ochrona różnorodności biologicznej ekosystemów zurbanizowanych – platforma edukacyjna – III edycja wirtualna”.

Znajdź