Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica XIV Czyżyny

XVIII XVIII XIV

Wielki zlot samochodów i motocykli w Czyżynach

2023-05-31

Politechnika Krakowska zaprasza na II Zlot Samochodów i Motocykli, który odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca w krakowskich Czyżynach. Zlot jest częścią Festiwalu Mechanika, święta Wydziału Mechanicznego PK, organizowanego przez studentów tradycyjnie w czerwcu.

XVIII XVIII XIV

Projekty dla parku Woźniców i parku Bonarka – wystawa

2023-05-29

Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza we wtorek, 30 maja, o godz. 17.00 na wernisaż wystawy „Krajobraz o którym marzysz” . Wydarzenie odbędzie się w pasażu Centrum Handlowego M1 (al. Pokoju 67). Wystawa jest prezentacją projektów dla parku Woźniców i parku Bonarka. Projekty zostały stworzone przez studentów architektury krajobrazu Politechniki Krakowskiej.

XVIII XVIII XIV

Spotkanie w dzielnicy Czyżyny – program Budowy Infrastruktury Sanitarnej

2023-05-29

7 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się kolejne ze spotkań dotyczące programu Budowy Infrastruktury Sanitarnej BIS. Andrzej Kulig – zastępca prezydenta Krakowa, Wodociągi Miasta Krakowa, Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny zapraszają mieszkańców na dyskusję do świetlicy Stowarzyszenia Kulturowo-Oświatowego „Łęg” przy ul. Na Załęczu 1a, która rozpocznie się o godz. 17.00.

XVIII XVIII XIV

Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom

2023-05-23

W niedzielę, 28 maja, odbędzie się „Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom”. Organizatorzy zapraszają chętnych w godz. 15.00-19.30 na teren przy XXX LO na os. Dywizjonu 303 nr 66.

XVIII XVIII XIV

Plac zabaw w Czyżynach będzie jak nowy!

2023-05-19

Jeszcze w tym roku rozpoczną się zmiany na placu zabaw przy ul. Niepokalanej Panny Marii. Zarząd Zieleni Miejskiej zaplanował modernizację istniejącego obiektu z nawierzchnią trawiastą, urządzeniami fitness, drabinkami do ćwiczeń, piaskownicą oraz boiskiem do piłki nożnej.

Powstał miejski magazyn przeciwpowodziowy

2023-05-11

Nowoczesny, funkcjonalny i perspektywiczny – taki jest nowy miejski magazyn przeciwpowodziowy, który powstał w ciągu 18 miesięcy przy ul. Władysława Siwka. Zastąpi stary, dotychczas dzierżawiony, który znajdował się przy ulicy Babińskiego.

XVIII XVIII XIV

Budowa układu drogowego łączącego ul. Centralną z ul. Na Załęczu

2023-05-09

Od połowy listopada ubiegłego roku trwają prace związane z budową kolejnego ronda na ul. Centralnej. Roboty są zrealizowane przez dewelopera w ramach inwestycji niedrogowej. Obowiązują zmiany w organizacji ruchu.

XV

Weź udział w projekcie socjalnym „Przyjaciele”

2023-05-09

Filia nr 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społeczne na os. Teatralnym 24 organizuje cykliczny projekt socjalny „Przyjaciele”, który jest adresowany do osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin.

Znajdź