Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica VII Zwierzyniec

Balice I – projekt planu ponownie omawiany

2023-06-02

Od 14 czerwca do 12 lipca będzie można ponownie zapoznać się z częścią projektu planu Balice I wraz z jego dokumentacją i prognozą oddziaływania na środowisko.

VII

Przebudowa ulicy Borowego

2023-06-05

Od poniedziałku, 5 czerwca na ul. Borowego, na odcinku od wjazdu do IMGW do posesji nr 35 realizowana jest przebudowa drogi.

Przyjdź na piknik z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska

2023-06-01

Chcesz dowiedzieć się skąd bierze się energia, jak prawidłowo segregować odpady, poznać korzyści z oszczędzania wody, a może chcesz poznać nazwy drzew lub ciekawostki o owadach? Jeśli tak, to wybierz się na piknik do parku Jordana, który jest organizowany dzisiaj i jutro, 6 i 7 czerwca w ramach obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska.

Zakończenie prac na ul. Królowej Jadwigi

2023-05-31

Ulica Królowej Jadwigi została otwarta dla ruchu samochodowego. Modernizacja fragmentu od ul. Jesionowej do ul. Robla zakończyła się zgodnie z planem. 

Zamknięcie dla ruchu ul. 28 Lipca 1943

2023-05-29

W rejonie ul. Królowej Jadwigi, Wodociągi Miasta Krakowa realizowały roboty na ul. 28 Lipca 1943. Do wtorku, 20 czerwca ulica jest zamknięta dla ruchu, aby sprawnie przeprowadzić prace asfaltowe.

Wykonawca remontu mostu Dębnickiego wybrany

2023-05-24

Poznaliśmy wykonawcę remontu mostu Dębnickiego. Firma Most z Sopotu w postępowaniu przetargowym złożyła najtańszą ofertę (6,8 mln zł). Pomimo że inwestycja będzie jedną z trudniejszych tego roku, wykonawca zaoferował, że zasadnicze prace zrealizuje w terminie krótszym niż pierwotnie zakładał Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

Zakończenie przebudowy ul. Królowej Jadwigi – tak kursują autobusy

2023-05-24

Zakończyła się przebudowa ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ul. Robla do ul. Jesionowej. 1 czerwca, został przywrócony ruch samochodów, a także autobusów komunikacji miejskiej. Oto szczegóły zmian w kursowaniu linii dziennych i nocnych.

Stypendia dla scenarzystów i dramatopisarzy w Willi Decjusza

2023-05-08

Instytut Kultury Willa Decjusza i Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej we współpracy z Literarisches Colloquium Berlin oraz Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie zapraszają polskich i niemieckich scenarzystów i dramatopisarzy do składania aplikacji na jednomiesięczne stypendia w Willi Decjusza w Krakowie w jednym z trzech terminów: wrzesień, październik lub listopad br. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca.

Znajdź