Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzielnica V Krowodrza

XVIII XVIII V

Jubileuszowy Piknik Krowoderski

2023-05-26

Rada Dzielnicy V Krowodrza i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zapraszają na 15., jubileuszową edycję Pikniku Krowoderskiego, który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

Krakowskie Centrum Muzyki – budowa, maj 2023

Rośnie Centrum Muzyki w Cichym Kąciku

2023-05-19

Minimalizm formy, unikatowy widok na panoramę Starego Miasta i znakomita akustyka. Krakowskie Centrum Muzyki w Cichym Kąciku rośnie z dnia na dzień.

XVIII XVIII V

Modernizacja żłobka przy ul. Mazowieckiej: jest umowa na kolejny etap prac

2023-04-18

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie podpisał umowę z wykonawcą kolejnego etapu modernizacji żłobka samorządowego nr 18 przy ul. Mazowieckiej 30a. Spośród czterech złożonych ofert najkorzystniejsza okazała się propozycja firmy Mikulec Andrzej Mikulec z Grybowa.

XVIII XVIII V

Porozmawialiśmy o Krowodrzy

2023-05-10

We wtorek, 9 maja, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Krakowie”. Tym razem rozmowy dotyczyły Dzielnicy V Krowodrza. O planach i celach do zrealizowania oraz pomysłach i postulatach na poprawę jakości życia dyskutowali z mieszkańcami zastępcy prezydenta Krakowa Andrzej Kulig i Jerzy Muzyk oraz przedstawiciele miejskich instytucji.

XVIII XVIII V

Projekt planu „Mazowiecka” ponownie do wglądu

2023-05-08

Mieszkańcy będą mogli ponownie zapoznać się z projektem planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Mazowiecka”. Blisko 63-hektarowy obszar, który zostanie objęty planem, położony jest w dzielnicy V Krowodrza.

Znajdź