Dzielnica V Krowodrza

Jubileuszowy Piknik Krowoderski
2023-05-26
Rada Dzielnicy V Krowodrza i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zapraszają na 15., jubileuszową edycję Pikniku Krowoderskiego, który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

Rośnie Centrum Muzyki w Cichym Kąciku
2023-05-19
Minimalizm formy, unikatowy widok na panoramę Starego Miasta i znakomita akustyka. Krakowskie Centrum Muzyki w Cichym Kąciku rośnie z dnia na dzień.

Modernizacja żłobka przy ul. Mazowieckiej: jest umowa na kolejny etap prac
2023-04-18
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie podpisał umowę z wykonawcą kolejnego etapu modernizacji żłobka samorządowego nr 18 przy ul. Mazowieckiej 30a. Spośród czterech złożonych ofert najkorzystniejsza okazała się propozycja firmy Mikulec Andrzej Mikulec z Grybowa.

Porozmawialiśmy o Krowodrzy
2023-05-10
We wtorek, 9 maja, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Krakowie”. Tym razem rozmowy dotyczyły Dzielnicy V Krowodrza. O planach i celach do zrealizowania oraz pomysłach i postulatach na poprawę jakości życia dyskutowali z mieszkańcami zastępcy prezydenta Krakowa Andrzej Kulig i Jerzy Muzyk oraz przedstawiciele miejskich instytucji.

Projekt planu „Mazowiecka” ponownie do wglądu
2023-05-08
Mieszkańcy będą mogli ponownie zapoznać się z projektem planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Mazowiecka”. Blisko 63-hektarowy obszar, który zostanie objęty planem, położony jest w dzielnicy V Krowodrza.