Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Odmieniony plac zabaw przy ulicy Kantorowickiej

Zakończyły się prace przy placu zabaw przy ulicy Kantorowickiej. Nowa przestrzeń jest miejscem idealnym na dziecięcą zabawę, aktywny wypoczynek pod chmurką.

Odmieniony plac zabaw przy ul. Kantorowickiej
Fot. materiały prasowe ZZM

Pojawiła się uwielbiana przez najmłodszych duża tyrolka, zestaw zabawowy z wieżami, zjeżdżalniami i elementami edukacyjnymi rozwijającymi wyobraźnie dzieci. Tuż obok zamontowano dwa bujaki: skuter i konik. Z pewnością również nieco starszym przypadnie do gustu pomarańczowa trampolina i równoważnia.

Nie mogło zabraknąć niezawodnych huśtawek i bocianiego gniazda. Miłośnicy ping-ponga będą mogli rozegrać tam nie jedną partyjkę dzięki nowemu stołowi do gry. Opiekunowie swoje pociechy mogą doglądać z wygodnych ławek.

Prace zostały zakończone jednak plac zabaw jeszcze w najbliższym czasie pozostanie zamknięty do momentu odpowiedniego ukorzenienie się trawy, a tym samym wzmocnienia trawnika, tak aby korzystanie z przestrzeni było komfortowe. Przy obecnej pogodzie plac zabaw, na którym prowadzone były prace ziemne, jest jeszcze bardzo błotnisty.

Projekt został zrealizowany w ramach Budżet Obywatelskiego Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-11-17
Data aktualizacji: 2023-12-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź