Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dzień Dziecka w Czyżynach. Nowe Czyżyny zasypią tysiące klocków

Dzisiaj, 3 czerwca, w CH Nowe Czyżyny (ul. Medweckiego 2) czekać będą tysiące klocków LEGO®! Z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych przygotowano tam aż 5 stref, z których każda oferuje inną rozrywkę.

Fot. materiały prasowe

Będzie strefa LEGO® Friends, w której swoje pokoje mają bohaterowie świata Heartlake: Liann, Leo, Nova i Aliya. Wchodząc do nich będzie można m.in. stworzyć autoportret z klocków czy zbudować swój ulubiony deser. Nie zabraknie także takich atrakcji, jak m.in. balansowanie ciałem na desce, ćwiczenia refleksu z migającymi światełkami i rozwiązywanie rebusów. A to jeszcze nie wszystko. W specjalnej strefie konkursowej organizatorzy przygotowali zadania i zagadki z najróżniejszymi tematami.

Animatorzy co godzinę będą proponowali hasło zabawy: kto wykaże się pomysłowością, otrzyma nagrodę – niespodziankę. W strefie można bawić się klockami, układać, budować i projektować, a dołączyć do zabawy będzie mógł każdy i to w dowolnej chwili.

Warto zajrzeć też do strefy swobodnego budowania, którą wypełniają tysiące elementów różnych kształtów, rozmiarów i kolorów. Jedynym ograniczeniem jest tu własna wyobraźnia. Z klocków mogą powstać najrozmaitsze budowle – od stacji kosmicznych po tropikalne wyspy i wieżowce. Nowe Czyżyny przygotowały także atrakcje dla najmłodszych budowniczych – strefę LEGO® Duplo®. To basen z klockami przeznaczonymi dla dzieci w wieku od 1,5 - 5 lat, w którym można tworzyć swoje pierwsze budowle.

Strefy z klockami LEGO® są dostępne bezpłatnie, 3 czerwca można je odwiedzać w godz. 11-19.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-06-01
Data aktualizacji: 2023-06-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź