Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi

W dniach 22–24 września Stowarzyszenie Podgórze.pl zaprasza na XXII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku temat przewodni brzmi: „Żywe dziedzictwo – tradycje od pokoleń”.

Fot. materiały organizatorów

Wydarzenie rozpoczęło się 22 września, o godz. 17.30 w parku Duchackim, a potem w sobotę i w niedzielę  można odwiedzić ponad 30 obiektów w prawobrzeżnej części Krakowa i uczestniczyć w kilkunastu spacerach.

Podczas minionych edycji Podgórskich Dni Otwartych Drzwi zostało otwarte blisko 200 obiektów i odbyły się setki autorskich spacerów. Organizatorów cieszą zachwyty uczestników nad odkrytymi miejscami, nowe znajomości i nowe historie, które dzięki tym cyklicznym wydarzeniom zostaną napisane. Bo odkrycia czekają za rogiem, za każdymi otwartymi drzwiami.

Podgórskie Dni Otwartych Drzwi mogą odbywać się tylko dzięki pasjonatom, którzy poświęcają swój wolny czas na przygotowanie wydarzeń oraz dzięki właścicielom obiektów, którzy godzą się zaprosić odwiedzających.

Pełny program XXII PDOD jest już dostępny do pobrania na stronie: podgorze.pl. Od 16 września w Muzeum Podgórza dostępne są wejściówki do kilku wybranych miejsc.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Podgórze.pl.

Partnerami są: Muzeum Podgórza/Muzeum Krakowa, Rada Dzielnicy XIII i Centrum Kultury Podgórza.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-11
Data aktualizacji: 2023-09-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź