Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

XIX Rodzinna Impreza Plenerowa

Zgodnie z długoletnią tradycją Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Kozłówce” oraz Miasto Kraków organizuje rodzinną imprezę plenerową. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, w godz. 14.30-20.30 na parkingu przy basenie Com-Com Zone (ul. Facimiech 32).

Na scenie mali artyści ze szkół i przedszkoli będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Wystąpią zespoły muzyczne: Siemacha Spot, Kinga Rataj Trio, SIEMACHA SPOT, KINGA RATAJ TRIO, Kapela Góralska Jontki.

Centrum Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Kozłówce” przedstawi układ taneczny w wykonaniu dzieci z koła tanecznego (zadanie publiczne realizowane w ramach inicjatywy lokalnej „Z kulturą na ty – od malucha do seniora” IV Edycja).

Odbędzie się również pokaz tańca flamenco w wykonaniu zespołu Aire Andaluz. Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół S.O.S. Abba Cover Show.

Przygotowano liczne atrakcje: rozgrywki szachowe, lunapark, mała gastronomia, konkursy i zabawy, nagrody i niespodzianki, malowanie twarzy, pokaz jumping fitness. Podczas pikniku będzie również redagowana gazetka z możliwością umieszczenia w niej swojego zdjęcia, warsztaty z pierwszej pomocy oraz ogłoszone zostaną wyniki pierwszego konkursu fotograficznego: „Na Kozłowce mieszkam – pochwalić się fotką nie omieszkam”

Na basenie Com-Com Zone od godz. 16.30 do 17.30 odbędą się zajęcia pokazowe z nauki pływania dla najmłodszych (3-12 mies., 12-24 mies, zapisy online tutaj), od godz. 14.00 do 16.00 aqua maraton (zapisy online tutaj).

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Adres: ul. Facimiech 32, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-16
Data aktualizacji: 2023-05-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź