Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jubileuszowy Piknik Krowoderski

Rada Dzielnicy V Krowodrza i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” zapraszają na 15., jubileuszową edycję Pikniku Krowoderskiego, który odbędzie się w sobotę, 3 czerwca. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

Fot. Materiały organizatorów

Piknik Krowoderski to wydarzenie organizowane przede wszystkim z myślą o dzieciach i ich rodzicach oraz opiekunach.

Tym razem cała impreza będzie miała charakter jubileuszowy – jest to już 15. edycja tego wydarzenia, jak również 60-lecie Młodzieżowego Domu Kultury „Domu Harcerza” i 30-lecie Orkiestry Staromiejskiej.
W czasie pikniku organizatorzy odniosą się do Roku 2023 – Jana Matejki i Aleksandra Fredry. Z tej okazji zaplanowano konkursy plastyczne i prezentacje teatralne. Będzie także okazja do aktywnego udziału w różnorodnych warsztatach prowadzonych na kilku stanowiskach (m.in. plastycznych, fotograficznych, pszczelarskich). W ofercie również możliwość przejażdżek konnych czy próba szczęścia w loterii
z nagrodami.

Piknik Krowoderski to też miejsce prezentacji i promocji młodych talentów. Wśród zespołów dziecięcych i młodzieżowych wystąpią laureaci organizowanego przez MDK „Dom Harcerza” – Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Singing Kids”, zespół „Debiuty” i chór Gospel. Podczas wydarzenia zaprezentuje się, m.in. Rada Dzielnicy V Krowodrza i szkoły działające na jej terenie.

Całość zakończy koncert jubileuszowy „Dozwolone do lat 18”.

Więcej informacji na Facebooku.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-05-26
Data aktualizacji: 2023-05-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź