Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Piłkarska gratka na jubileuszu KS Borek

Międzynarodowy turniej o Puchar im. Cesarza, akcja krwiodawstwa, prezentacja „Ratownictwo i wsparcie humanitarne”, koncerty, mecze, grill, gry i zabawy dla dzieci – to wszystko czeka na krakowian podczas obchodów jubileuszu 95-lecia Klubu Sportowego Borek. Wydarzenie odbywa się w ten weekend na stadionie przy ulicy Żywieckiej 13.

Oprócz głównego turnieju o Puchar im. Cesarza, w którym wystąpią piłkarze z rocznika 2012, mecze rozegrają także trampkarze KS Borek, seniorzy Borek Kraków – Dąbski Kraków, piłkarze z grupy młodzików starszych Borek Kraków – Baszta Kraków. Odbędą się także turnieje w kategoriach Orlik, Żak i Skrzat.

Krakowianie będą mieli także okazję odwiedzić salę pamięci i wnętrza budynku klubowego, gdzie zapoznają się z bogatą historią KS Borek. Jak informują przedstawiciele Klubu, „Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad tym, aby dumnie zaprezentować naszą historię, podkreślić sukcesy i uczcić pamięć o ludziach tworzących Klub przez lata. Obecny wystrój ma akcentować korzenie i bogate osiągnięcia, ale jednocześnie łączyć się z obecnymi realiami futbolu”.

Obchody jubileuszu odbywają się pod patronatem prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Więcej informacji na: facebook.com/KSBorekKrakow

pokaż metkę
Autor: Katarzyna Misiewicz
Osoba publikująca: Oliwia Stępień
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-09-22
Data aktualizacji: 2023-09-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź