Dzielnice rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rozbudowa al. 29 Listopada: zamknięcie wlotu w ul. Powstańców

Od 31 sierpnia zamknięty został dla ruchu fragment ul. Powstańców przy skrzyżowaniu z al. 29 Listopada. Dla kierowców wprowadzono trasy objazdowe.

Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich

Od 31 sierpnia do połowy października wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu na ul. Powstańców, od skrzyżowania z al. 29 Listopada do wysokości zjazdu do sklepu Biedronka. Jest to związane z koniecznością przebudowy fragmentu jezdni, chodnika oraz sieci uzbrojenia podziemnego.

Dla kierowców wyznaczono objazdy:

  • dla pojazdów do 10 t jadących od strony Warszawy objazd do ul. Powstańców przez Węgrzce ul. Magiczną, ul. Borowicza i ul. Reduta lub ewentualnie ul. Magiczną i ul. Szmaragdową, dla większego tonażu dojazd poprzez ul. Lublańską i ul. Strzelców
  • dla pojazdów jadących ul. Lublańską w kierunku zachodnim objazd do ul. Powstańców wyznaczono ul. Strzelców
  • dla pojazdów jadących al. 29 Listopada w kierunku Warszawy objazd do ul. Powstańców wyznaczono ul. Strzelców poprzez ul. Lublańską ewentualnie poprzez ul. Dobrego Pasterza i ul. Strzelców
  • dla pojazdów jadących ul. Opolską w kierunku Nowej Huty objazd do ul. Powstańców wyznaczono al. 29 Listopada i ul. Dobrego Pasterza ewentualnie ul. Lublańską i ul. Strzelców.

W ramach tej organizacji ruchu zachowano dojazd do ul. Na Barciach od al. 29 Listopada. Utrzymany został także wjazd do sklepu Biedronka.

Dla pieszych funkcjonuje nadal ciąg pieszy po północnej stronie ul. Powstańców oraz po wschodniej stronie wlotu w ul. Na Barciach.


mapka powstańców popr

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-08-23
Data aktualizacji: 2023-09-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź