BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

III edycja budżetu obywatelskiego miasta Krakowa

 

 

 

 

 

 

 

III edycja budżetu obywatelskiego będzie w całości obsługiwana przez internetową platformę budżetu obywatelskiego. Narzędzie to jest znane krakowianom z II edycji budżetu obywatelskiego – z etapu głosowania.

Od tej edycji, nie tylko głosowanie, ale i składanie propozycji zadań będzie odbywać się poprzez to narzędzie. Jest proste i intuicyjne w obsłudze, ale co najważniejsze, znacznie przyspieszy szybkość i efektywność całego procesu. Będzie można sprawdzić kto dokonuje oceny, na bieżąco obserwować na jakim etapie weryfikacji wniosek aktualnie się znajduje oraz sprawdzić czy jednostka oceniająca nie zgłasza pytań, które wymagają uzupełnienia przez wnioskodawcę. 


Zgłoszona propozycja zadania, po wstępnej moderacji oraz po dostarczeniu listy poparcia dla projektu publikowana będzie na stronie internetowej. Planując złożenie propozycji zadania można upewnić się czy ktoś już nie miał podobnego pomysłu. A może przeglądanie innych propozycji, stanie się inspiracją dla złożenia własnej propozycji zadania?
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: ALINA BRATKO
Podmiot publikujący: Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych
Data publikacji: 2016-02-10
Data aktualizacji: 2016-03-02
Powrót