Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

7. edycja Festiwalu Filmowego Osób z Niepełnosprawnościami FilmON

Już w najbliższy poniedziałek, 12 czerwca w studyjnym Kinie Sfinks odbędzie się Gala Finałowa Festiwalu Filmowego Osób z Niepełnosprawnościami FilmON.

grafik przedstawia zaproszenie na festiwal filmowy film O N
Fot. 7. Festiwal Filmowy Osób z Niepełnosprawnościami FilmON

W tym roku Festiwal zapowiada się wyjątkowo! Nadesłano aż 58 filmów z całej Polski, z czego 18 zostało zakwalifikowanych do ścisłego finału. Twórcy stanęli na wysokości zadania i stworzyli prawdziwe dzieła, które będzie oceniało profesjonalne jury. Poza konkursem filmowym odbędzie się kilka wydarzeń towarzyszących – pokaz filmów festiwalowych wraz ze spotkaniem z twórcami filmów, Dyskusyjny Klub Filmowy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, seanse dla szkół połączone z warsztatami „Savoir-vivre w kontaktach z osobami z niepełnosprawnościami” oraz warsztaty filmowe z tworzenia taumatropów zorganizowane przez Kraków dla Wszystkich.

Zapraszamy wszystkich na pokaz filmów nagrodzonych w poniedziałek 12 czerwca o godz. 19:00 do studyjnego Kina Sfinks, os. Górali 5, Kraków. Wstęp wolny!

Organizatorem Festiwalu jest Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Krakowie oraz Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Pierwiosnek”. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Więcej informacji znajduje się na stronie Wydarzenia oraz Facebooku.

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Daniel Duda
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2023-06-06
Data aktualizacji: 2023-06-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź