Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konferencja „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami w kontekście Przemysłu Przyszłości”

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości wraz z Małopolską Radą Regionalną Przemysłu Przyszłości oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie zapraszają na konferencję „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami w kontekście Przemysłu Przyszłości – szanse i zagrożenia”.

konferencja aktywizacja zawodowa ośób z niepełnosprawnościami 10 listopada 2022
Fot. Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości

Konferencja odbędzie się w dniu 10 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27 (PAW. G13 Senacka). Start o godzinie 10:00.  

Cele wydarzenia są zróżnicowane, ale szczególny nacisk będzie skupiony na zwiększeniu świadomości na temat wpływu Przemysłu Przyszłości na osoby z niepełnosprawnościami oraz wskazanie działań niezbędnych do kształtowania przyszłości pracy w sposób bardziej uwzględniający niepełnosprawność.

Podczas rozmaitych modułów swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się między innymi pani Małgorzata Jarosińska-Jedynak (sekretarz stanu w ministerstwie funduszy i polityki regionalnej), pani Marta Mordarska (dyrektor małopolskiego oddziału PFRON), dr Katarzyna Sanak-Kosmowska (koordynatorka projektu „UEK Odpowiedzialny”), dr Ryszard Nejman (dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie) czy pani Natalia Tokarczuk (Koło Naukowe Wyzwań Zielonego Ładu). 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Fundacji Platforma Przemysły Przyszłości.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Daniel Duda
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2022-11-08
Data aktualizacji: 2022-11-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź