Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

IX Święto Rodziny Krakowskiej

Już w najbliższy weekend 21-23 maja na Krakowskich Błoniach odbędzie się wielkie świętowanie dnia Rodziny Krakowskiej. Wydarzenie jest doskonałą formą integracji krakowian, połączonej z dobrą zabawą dla dzieci i dorosłych.

Fot. Kraków Bez Barier

Tegoroczna edycja Święta Rodziny Krakowskiej ze względu na pandemię koronawirusa Covid-19, odbywa się w innej, przede wszystkim bezpiecznej pod względem sanitarnym, formule. Z uwagi na to czas wspólnego świętowania został rozłożony na 3 dni, tj. od 21 do 23 maja 2021 r., a zaplanowane dla rodzin aktywności będą miały miejsce równolegle i jednocześnie w różnych instytucjach na terenie Krakowa.

Na uczestników imprezy czekają różnorodne konkursy związane z aktywnością sportową, w tym biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych, rodzinna sztafeta wielopokoleniowa nordic walking oraz ćwiczenia i pokazy sportowe.


Odbędzie się prezentacja miejskich rowerów elektrycznych, a specjaliści z zakresu ruchu drogowego będą udzielać porad dotyczących bezpiecznego poruszania się po mieście.

Nie zabraknie również pokazów ratownictwa, w tym ratownictwa drogowego, straży pożarnej, straży granicznej i wojska.

Będzie możliwość podzielenia się z potrzebującymi najcenniejszym darem jakim jest krew w specjalnie zorganizowanym punkcie krwiodawstwa.

Szczegółowe informacje oraz program imprezy znajdziecie niebawem na stronie https://kkr.krakow.pl/

Zapisy na biegi dla dzieci oraz rodzinne Nordic Walking à  https://zapisy.sts-timing.pl/735/

Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń na Facebooku’u Krakowskiego Generatora Społecznego

Do udziału w IX edycji Święta Rodziny Krakowskiej zaprasza Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny wraz z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2021-05-17
Data aktualizacji: 2021-05-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź