Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzony będzie Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia rozpoczynają się również obchody Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu, którego celem jest zwiększanie wiedzy społeczeństwa na temat problemów osób z autyzmem i ich rodzin.

Fot. Maciej Fryc
Maciej Fryc

Jeśli chcesz wyrazić swoją solidarność z osobami z autyzmem włącz się do akcji Małopolskiego Oddziału PFRON, Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem „MADA” oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej „MADA”, narysuj lub wytnij niebieskie serce, a w sercu napisz jedno z wielu ważnych haseł, np. AKCEPTACJA, ZROZUMIENIE, SZACUNEK, POMOC, EMPATIA - wartości, które powinniśmy promować nie tylko w kwietniu, ale przez cały rok! Zdjęcie wykonanego serca prześlij na adres jkoldras@pfron.org.pl. Z otrzymanych zdjęć niebieskich serc zostanie utworzony kolaż oraz galeria zdjęć, które zamieszczone będą na profilu Oddziału Małopolskiego PFRON na Facebook`u.

Zachęcamy do śledzenia profilu Oddziału Małopolskiego PFRON na Facebook`u gdzie będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 2021.

https://www.facebook.com/MalopolskiPFRON

 

Serce zamieszczone na plakacie kampanii namalowane zostało przez Macieja Fryca- osobę z autyzmem, uczestnika WTZ MADA

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2021-03-30
Data aktualizacji: 2021-03-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat