Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wielkanocne posiłki dla osób potrzebujących

3000 pakietów świątecznych posiłków, przygotowanych przez Miasto trafi do osób potrzebujących wsparcia – samotnych, niepełnosprawnych i seniorów. Dodatkowo osobom z niepełnosprawnościami przekazanych zostanie 600 świątecznych paczek z wielkanocnymi artykułami spożywczymi.

Fot. Wiesław Majka
Wiesław Majka

W czasie Świąt szczególnie powinniśmy pomyśleć o osobach samotnych i potrzebujących pomocy. Kolejny raz w okresie świątecznym Miasto wspiera osoby, którym sytuacja finansowa, zdrowotna lub osobista utrudnia zaopatrzenie w świąteczne posiłki.

3000 pakietów świątecznych posiłków trafi do osób potrzebujących pomocy, w tym osób samotnych, osób z  niepełnosprawnościami, seniorów. Wśród wielkanocnych specjałów znajdzie się między innymi żurek, faszerowane jajka, a także świąteczne ciasto. Posiłki będą dostarczone pod wskazane adresy oraz wydawane przedstawicielom organizacji pozarządowych zrzeszających osoby z niepełnosprawnościami w Wielkanocną Sobotę. Zgłoszenie zapotrzebowania na posiłek jest możliwe w terminie od 22 do 31 marca poprzez specjalną infolinię – nr tel. 506 409 493.

Miasto przygotowało także wielkanocne paczki z żywnością dla osób z niepełnosprawnościami. 600 paczek z artykułami spożywczymi trafi do organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz do indywidualnych osób z niepełnosprawnościami. Paczki zostaną dowiezione w dniach 29–31 marca.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2021-03-23
Data aktualizacji: 2021-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat