Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Gra w ciemnościach- webinar o sporcie osób niewidomych i nie tylko

Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju FEER zaprasza na kolejny webinar poświęcony tym razem tematyce sportu osób z dysfunkcją wzroku.

Fot. Kraków Bez Barier
Kraków Bez Barier

Czy wiesz co to Goalball?

to rodzaj sportu uprawnianego przez osoby niewidome i słabowidzące! Właśnie o sporcie niepełnosprawnych (głównie z dysfunkcją wzroku) uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać 25 marca o 19:00 podczas kolejnego webinaru.

Gościem spotkania będzie pasjonat sportu, student dziennikarstwa na krakowskim Uniwersytecie Papieskim, który kiedyś grał w piłkę toczoną. Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda sport osób niepełnosprawnych w Polsce, jakie dyscypliny mogą uprawiać osoby z dysfunkcją wzroku oraz czy jego brak przeszkadza w uprawianiu sportu?? Zapraszamy na spotkanie.

Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób. - dlatego też chętni do udziału w wydarzeniu  proszeni są o wcześniejszą rejestrację przez formularz – https://cutt.ly/grawciemnosciac

Rejestracja będzie możliwa do dnia 24.03.2021 do godziny 12:00. Osoby zarejestrowane otrzymają link umożliwiający dołączenie do spotkania.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Data publikacji: 2021-03-15
Data aktualizacji: 2021-03-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat