Pierwsza pomoc osobom starszym - bezpłatne webinarium

26 listopada o godz. 17:00 odbędzie się webinarium Fundacji ZIKO dla Zdrowia, którego tematem będzie pierwsza pomoc osobom starszym. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo przez Facebooka Fundacji

Pierwsza pomoc osobom starszym - bezpłatne webinarium
Fot. Kraków Bez Barier

Spotkanie dedykowane jest każdemu, bo każdemu temat pierwszej pomocy powinien być bliski i dobrze znany! Gośćmi webinarium będą:


•      Pani Prezydent Anna Walkowicz- Okońska Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej
•      Pan Michał Brandys, ratownik medyczny.

Na spotkaniu poruszone zostaną tematy związane z pierwszą pomocą, problemami zdrowotnymi seniorów oraz przekazane zostaną praktyczne informacje jak udzielić pierwszej pomocy w przypadku zasłabnięcia, upadku, udaru, zawału i ataku cukrzycowego.

Część spotkania przeznaczona będzie tematom pandemicznym, które mają olbrzymi wpływ na zdrowie seniorów, rozmowy dotyczyć będą również budowania relacjach i zapewnienia bezpieczeństwa.

Czego jeszcze można się spodziewać po webinarium? Ciekawych wyników badań, pokazów pierwszej pomocy i dużo pozytywnej energii.

W imieniu Fundacji Ziko dla Zdrowia oraz gości zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu i zadawania pytań dotyczących pierwszej pomocy osobom starszym.

Link do transmisji wydarzenia znajduje się TUTAJ

Aby otrzymać powiadomienie przypominające o webinarze najlepiej już teraz zgłosić swoje uczestnictwo.

Partnerem strategicznym Fundacji zapewniającym współpracę oraz wsparcie merytoryczne realizacji webinarium jest Miasto Kraków.

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także