zORIENTUJ się na mieście - webinar organizowany przez Fundację Edukacji Emaptii Rozwoju

Poruszanie się osób słabowidzących i niewidomych po mieście... jak to ogarnąć? Zapraszamy na spotkanie online podczas którego będzie można spojrzeć na ten temat w niecodzienny sposób, z dwóch perspektyw: osoby słabowidzącej, która codziennie spotyka się z różnymi „niespodziankami” na mieście oraz Lucyny Zaleskiej – nauczycielki orientacji  przestrzeni z Krakowskiego Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących przy ulicy Tynieckiej. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, między innymi jak pomóc osobie z dysfunkcją wzorku  podczas codziennego poruszania się po betonowej dżungli, z jakimi (czasem zabawnymi) sytuacjami się spotyka oraz co stanowi dla niej bardzo duże wyzwania. 

zORIENTUJ się na mieście - webinar organizowany przez Fundację Edukacji Emaptii Rozwoju
Fot. FEER

Webinarium odbędzie się 9 września (środa) o godzinie 19. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy odbywają się przez formularz dostępny na stronie Fundacji: https://feer.org.pl/a/zorientujsie. Dzień przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają maila z linkiem, który pozwoli dołączyć do spotkania.

Webinar odbywa się w ramach zadania „Rozszerzenie oferty Fundacji oraz jej utrzymanie w czasie zagrożenia epidemiologicznego”  realizowanego przez Fundację Edukacji Empatii Rozwoju „FEER”. Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Szewczyk
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także