Przegląd Teatralno-Muzyczny O BUŁAWĘ LAJKONIKA

Przegląd Teatralno-Muzyczny O BUŁAWĘ LAJKONIKA
Fot. Kraków Bez Barier

Szanowni Państwo,

ten rok jest wyjątkowo trudny dla nas wszystkich. Dotyczy to szczególnie osobistych kontaktów i bezpośrednich spotkań. Bardzo chcielibyśmy się z Wami zobaczyć, ale jest to niemożliwe z powodu pandemii i wynikających z niej ograniczeń. Proponujemy zatem inną formę tegorocznego Przeglądu Teatralno-Muzycznego „O Buławę Lajkonika”.

Prześlijcie nam krótkie filmiki nagranych przez Was piosenek (max 2), tańców (max 2), utworów muzycznych (max 2) oraz przedstawień teatralnych lub ich fragmentów (max 25 min).

Może przygotowujecie coś na koniec roku lub początek nowego roku szkolnego? Może czas wakacyjny podsunie jakieś pomysły? Możecie stworzycie coś zupełnie innego?

Wiemy, że spotkania z Waszymi podopiecznymi były w tym roku utrudnione, działania ograniczone, ale naszym celem jest aktywizacja i pobudzenie kreatywności.

W październiku jury oceni otrzymane filmiki i ogłosi werdykt. Być może uda nam się spotkać w jakiejś formie jesienią i sfinalizować konkurs.

Czekamy na odzew!

WAŻNE

Materiał musi być aktualnie nagrany, nie archiwalny.

Co i jak

Filmiki należy przesłać do końca września w formacie MP4 na adres Centrum Młodzieży Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
(ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków) z dopiskiem BUŁAWA na nośniku (pen-drive, płytka) lub umieścić na dysku Google i podać link (aktywny do końca października) lub przez Wetransfer.

e-mail: msurma@cmjordan.krakow.pl lub adranka@cmjordan.krakow.pl

Do materiału audio należy dołączyć:

1. informacje dotyczące nazwy zespołu/solisty, ilości uczestników zespołu zaangażowanych w powstanie filmiku wraz z wiekiem

2. krótki opis dotyczącego samego programu, okoliczności jego powstania

3. zgodę na użycie wizerunku

pokaż metkę
Osoba publikująca: Anna Sikierska-Lohner
Podmiot publikujący: Bez barier
Zobacz także