Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Sprawdź czy jesteś w dobrych rękach

W wyniku ustawowych zmian od początku tego roku zarządcą nieruchomości może zostać  każdy, bez względu na posiadane kwalifikacje czy doświadczenie. Warto sprawdzić czy zarządca, któremu powierzasz swoją nieruchomość posiada kompetencje gwarantujące bezpieczeństwo twojego dobytku.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

6 marca (czwartek) pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego ruszyła druga edycja programu „Kompetentny Zarządca" umożliwiającego certyfikowanie najlepszych osób w tej branży oraz podnoszenie ich kwalifikacji. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie (SZAN).

Głównym celem programu „Kompetentny Zarządca" jest zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom nieruchomości poprzez  wyróżnianie najwyższej klasy profesjonalistów, którzy opiekują się ich dobytkiem.  Certyfikat uzyskiwany przez uczestników programu  potwierdza, że zarządca nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, posiada ubezpieczenie, zapewnia bezpieczeństwo nieruchomości i  danych osobowych, dba o profesjonalną obsługę księgową, a także umiejętnie wdraża remonty i modernizacje w zarządzanych zasobach. Uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu jest czytelnym sygnałem dla klientów, że świadczone przez certyfikowanego zarządcę usługi są na wysokim poziomie i co za tym idzie - godne polecenia.

W ramach tegorocznej edycji projektu priorytetem jest współpraca z urzędami, instytucjami i organizacjami,  których działalność ma związek z rynkiem nieruchomości. Ma to ułatwić transfer wiedzy pomiędzy tymi  podmiotami a zarządcami oraz umożliwić wdrażanie wspólnych programów zwiększających  komfort i bezpieczeństwo.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.szan.org.pl.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat