Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konkurs na najciekawsze oferty imprez integracyjno-motywacyjnych

Przedsiębiorcy turystyczni zajmujący się organizowaniem pobytów integracyjno-motywacyjnych w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego to adresaci konkursu organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. Jego zwycięzców poznamy 15 października.

Konkurs na najciekawsze oferty imprez integracyjno-motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce organizowany jest po raz drugi. Jego celem jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych i oryginalnych ofert imprez w Krakowie i Małopolsce. Imprezy takie, służą do motywowania pracowników, partnerów, mogą być nagrodą za dobre wyniki w pracy, integrują także zespół pracowników.

Nagrodą w konkursie będzie publikacja zwycięskich ofert w katalogu, który promowany będzie przez Krakow Convention Bureau wśród organizatorów turystyki biznesowej, na rynkach krajowych i zagranicznych. Zwycięskie oferty prezentowane będą m.in. na wszystkich imprezach targowych i prezentacjach zagranicznych, na których obecne będzie Miasto Kraków. Jak wskazuje doświadczenie z ubiegłorocznej edycji konkursu, z katalogu korzysta również wielu lokalnych hotelarzy, którzy chcą pokazać swoim klientom potencjał możliwości tkwiących w regionie.

Konkurs skierowany jest do przedstawicieli środowiska przedsiębiorców turystycznych zajmujących się organizowaniem pobytów integracyjno-motywacyjnych w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego. Partnerami konkursu są: MPI Poland Club i Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Konkurs organizowany jest przy współpracy z: Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Małopolską Organizacją Turystyczną, Krakowską Izbą Turystyki, Małopolską Izbą Hotelarską „GREMIUM” oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

Oferty opisane według wzoru zawartego w regulaminie konkursu należy składać do 20 września 2011 r. do godz. 15.00 na adres: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta Urzędu Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 października 2011 r. w gazetach lokalnych oraz w internecie na stronie www.conventionkrakow.pl i www.visit.malopolska.pl.

Wszelkie informacje na temat regulaminu i zasad konkursu dostępne są w Krakow Convention Bureau, pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków; tel. 12 616-60-69, 12 616-60-53 oraz na stronie internetowej www.conventionkrakow.pl (pod hasłem Konkurs „na najciekawsze oferty imprez integracyjno-motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce”). (KF)

Regulamin

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-08-17
Data aktualizacji: 2011-08-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź